Wyniki rywalizacji za I półrocze

19 lutego Krąg Korczakowski przedstawił wynik rywalizacji klas i uczniów za I półrocze. Najpier p. bibliotekarki E.Fedak i I.Kucharczyk  wyróżniły uczniów za najlepsze  czytelnictwo. Następnie p. U. Jajor  omówiła pracę sekcji czystości i z uznaniem wypowiedziała się o młodszych klasach, które z wyjątkową starannością dbają o higienę, zmianę obuwia i odzieży w szatni. Koordynatorka Kręgu Korczakowskiego I.Żurakowska- Kik przedstawiła dalsze wyniki rywalizacji i tak:

W kategorii najwyższa frekwencja zwyciężyły klasy: III miejsce- kl.I-III SP wych. M. Sztogryn- Obrzut 93%    II miejsce -kl. IV-VI SP wych. I. Głowacka 97,1%   I miejsce – kl. V-VI SP wych. M. Kolak 98%  W kategorii klas z najwyższą średnią ocen: III miejsce- kl.VII-VIII SP-4,02, II miejsce- kl.I-III BS Ist., I miejsce-kl.IV-V SP 4,5

W konkurencji o tytuł SUPER-KLASY zwyciężyła klasa I-III SP .

Wyróżniono również uczniów osiągających najwyższe wyniki  w nauce i za worowe zachowanie. Przyznano zaszczytny tytuł PRYMUSA. W tym roku otrzymał go uczeń klasy III Gimnazjum i uczennica klasy VI SP. Dyrektor E. Ciszek gorąco podziękowała uczniom i klasom za dobrą pracę w półroczu, a p. dyrektor D. Grzęda pogratulowała wychowawcom wzorowych klas i w nagrodę zaprosiła wyróżnionych na okazały, przepyszny tort do pokoju nauczycielskiego.

GRATULUJEMY NAJLEPSZYM I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW !!!