Tradycyjnie, nie mogło zabraknąć zabawy i wróżb andrzejkowych w internacie.

29.11.2018 r , w godzinach popołudniowych wychowankowie wszystkich grup bawili się na dyskotece zorganizowanej przez panie: S. Muzyka, J. Muzyka i B. Delikat. Młodzież przygotowała wróżby i konkursy aby uatrakcyjnić zabawę. Do konkursów zgłaszały się osoby chętne i prezentowały swoje umiejętności co było miłym zaskoczeniem dla oglądających. Jury miało sporo pracy, by wyłonić najlepszych. W konkursie „ Shuffle dance” do piosenki Oceany –„ Endless summer” nie miały konkurencji: Aneta Czarnota, Natalia Ziółkowska, Natalia Szwedo oraz Aleksandra Kuklis. Dziewczyny były rewelacyjne.

Kuba Wysocki zaskoczył wszystkich swoim wykonaniem w konkursie na „ Taniec solo latino” do piosenki „Despacito”, a w konkursie „ Taniec w parze”, do piosenki Thalii- „ Todavia te guiero” zwyciężyli : Ania Sowa z Damianem Pietrzyk, Ola Kuklis z Mateuszem Śliwa oraz Patrycja Pająk z Patrykiem Chruściel. Wszyscy zwycięzcy otrzymali duże brawa i słodycze ufundowane przez organizatorów.

Wróżby pobudzają wyobraźnię, pozwalają się oderwać od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji. Często zastanawiamy się co czeka nas w przyszłości i dlatego w wieczór andrzejkowy wróżymy, przepowiadamy i wierzymy że tak będzie.

Czas wspólnej zabawy to super integracja społeczności internackiej. Następna planowana to zabawa walentynkowa. Już nie możemy się doczekać .