Kolejny rok szkolny za nami

Nigdy nie zbaczaj ze swojej drogi
którą wybrałaś w wędrówce życia
choćby Ci ciernie raniły nogi
a cel wydawał się nie do zdobycia!  

Dnia 19 czerwca o godzinie 9.00 rozpoczął się uroczysty apel kończący rok szkolny 2018/2019.Uczniowie z klas 3 gimnazjum, 8 klasy oraz Szkoły Przysposabiającej do Pracy po raz ostatni spotkali się z nauczycielami i kolegami.

Uroczysty apel rozpoczęła Pani Dyrektor Ośrodka, która zwróciłam się do wszystkich następującymi słowami: „Kolejny rok szkolny odchodzi do historii. Tym, którzy odchodzą życzę, aby w swoim życiu kierowali się prawdą, uczciwością, aby podejmowali mądre decyzje, kierowali się zasadami, jakie były Wam wpajane w szkole. Drodzy absolwenci, zawsze możecie przyjść, zadzwonić, poprosić o radę. Służymy wsparciem i pomocą”.

Także w tym roku nie zabrakło świadectw z czerwonym paskiem. Na wyróżnienie i pochwałę zasługują wszyscy kończący ten rok szkolny, a w szczególności : Aleksandra Kuklis, Mieczysław Pawlikowski i Piotr Pęczek.

Wyróżniono uczniów za działalność w Kręgu Korczakowskim, Szkolnym Kole Wolontariatu. Nagrody przyznano także dla wzorowych czytelników, za wsparcie akcji „Podaruj książkę bibliotece”.

Jak co roku odbywa się w naszym Ośrodki konkurs matematyczny „Mądra Główka”. Pierwsze miejsce zajął Mieczysław Pawlikowski.

Na koniec podziękowano za współpracę i pracę na rzecz szkoły rodzicom naszych uczniów. Bez ich wsparcia i pomocy nie udało by się osiągnąć tak wiele.

Życzymy bezpiecznych, pełnych pozytywnych wrażeń wakacji.

M. Rozmis