A A A

Niezapomniane Święto
  1 czerwca z okazji Dnia Dziecka odbyło się w naszej placówce Święto Szkoły. Był jeszcze  jeden ważny powód do celebracji tego dnia – otwarcie wielofunkcyjnego boiska sportowego dla uczniów naszej szkoły. Uroczystość rozpoczęła się w auli wzruszającym apelem, na którym m.in. wystąpiły goszczące u nas dzieci z  Ukrainy. Zaproszeni goście, a wśród nich poseł na sejm RP M. Gwóźdź, Starosta ząbkowicki R. Fester, burmistrz Ząbkowic Śl. M. Orzeszek, radni i dyrektorzy szkół powiatu, sponsorzy firmy LG CHEM z Biskupic Podgórnych, projektanci i wykonawcy inwestycji podziwiali program artystyczny przygotowany przez naszych uczniów.
 Otwarcie boiska rozpoczęło się przecięciem wstęgi. Potem już tylko było widać wielką radość na twarzach uczniów, którzy mogli korzystać z różnych atrakcji.
Nasi sponsorzy z LG CHEM wywołali wiele wspaniałych emocji  wręczając prezenty każdemu uczniowi. Pyszny poczęstunek : grochówka, domowy bigos i ciasto dopełniły całości.
Warto podkreślić, że cały wystrój, dekoracja szkoły, podwórza i boiska były dopracowane z wielką starannością i podkreślały uroczysty charakter dnia.
Święto  dostarczyło wszystkim niezapomnianych wrażeń i przeżyć. Zostanie w naszej pamięci na długo.