A A A

Ach, co to było za święto!!!!!!!!!!

Nie trzeba nikomu przypominać, że 1 czerwca to jeden z najbardziej oczekiwanych dni w kalendarzu przez wszystkie dzieci.

Dorośli nie zawiedli. Nauczyciele i Stowarzyszenie Szansa zorganizowali dla milusińskich atrakcje jak się patrzy. Dopisała pogoda więc na kolorowo udekorowanym podwórzu ustawiły się biesiadne stoły i stoiska z licznymi atrakcjami. Była loteria fantowa - dla każdego do wylosowania coś miłego. I najczęściej dzieciaki wygrywały milusiego pluszaka. W punkcie z kolorową chustą maluchy pląsały w rytm rozlegającej się z głośników tanecznej muzyki. Jak zwykle nie zawiedli sponsorzy z firmy LG z podwrocławskich Kobierzyc, którzy specjalnie na tę okazję przyjechali do naszej placówki z workami pełnymi prezentów. Paczki osobiście wręczała każdemu uczniowie pani dyrektor D. Grzęda. Goście zostali zaproszeni na biesiadę , podczas której mieli okazję podziwiać występ zespołu tanecznego w programie Prawy do lewego.

Po szalonych tańcach był czas na poczęstunek i biesiadowanie. Na stołach zagościł pachnący bigosik, specjalność naszej szkolnej kuchni, a za chwilę z ogromnego grilla wydawano smażone kiełbaski. Chłodny napój z miętą i tutki z popcornem uprzyjemniły gościnę wszystkim biesiadnikom.

Dzień zakończyła dyskoteka ze skocznymi rytmami, która dała okazję do poruszania się po obfitym posiłku.